Czyszczenie zainfekowanych stron

Twoja strona internetowa lub sklep online wyświetla niechciane reklamy lub przekierowuje w inne miejsca w sieci?
A może masz problem z uruchomieniem kampanii kierującej na stronę w Google? Być może Twoja witryna została zawirusowana, jednak bez obaw! Pomożemy Ci przywrócić ją do prawidłowego działania.


Zdarza się, że strona internetowa przypomina żywy organizm. Kiedy jest zawirusowana, najczęściej okazuje symptomy świadczące o tym, że mamy do czynienia z jej zainfekowaniem. Sprawdź, kiedy strona WW wskazuje na to, że powinniśmy ją odwirusować:

 • Witryna działa dużo wolniej, niż dotychczas;
 • Na stronie internetowej wyskakują niechciane reklamy;
 • Treść na stronie została zmodyfikowana i pojawiły się na niej niechciane linki;
 • W systemie CMS widnieją nieznane konta użytkowników;
 • Pojawia się duża liczba wysyłanych wiadomości e-mail, zazwyczaj kategoryzowanych jako spam.

Niestety, to nie wszystko. Zainfekowanej stronie w systemie WordPress lub innym, mogą towarzyszyć także inne niechciane efekty, takie jak:

 • Spadek ruchu na stronie WWW;
 • Spadek pozycji w wyszukiwarce Google;
 • Usunięcie strony z wyników wyszukiwania;
 • Blokada kampanii Google Ads.

Jak, widać, skutki uboczne zainfekowania witryny internetowej mogą przynieść poważne konsekwencje i przysporzyć jej właścicielowi mocnego bólu głowy. Na szczęście to nie koniec świata! Zaufaj specjalistom i zleć nam skuteczne odwirusowanie Twojej strony WWW.


Dlaczego warto zlecić nam usuwanie wirusów ze stron?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w tworzeniu i edycji stron internetowych, ale też w walce z wszelkimi problemami technicznymi i wirusami. Nasi specjaliści znają się na budowie stron WWW od podszewki, więc wszelkie działania związane z ich odwirusowaniem, to dla nich bułka z awokado. 😉 Powierz nam przywrócenie Twojej strony do zdrowego działania, a poznasz smak korzyści, płynących z prawidłowo działającej witryny!

3 korzyści, które przyniesie Ci nasza usługa odwirusowania strony:

 1. Znajdziemy przyczynę. Nie tylko „wyleczymy” Twoją witrynę z niepożądanych objawów, lecz także ustalimy, co dokładnie jest ich powodem. Jeżeli Twoja strona została zainfekowana lub zahakowana, przeprowadzimy szereg analiz oraz testów kodu i plików, aby odnaleźć wszystkie przyczyny problemu.
 2. Rozwiążemy problem. Po zlokalizowaniu problemu eliminujemy go i stawiamy stronę na nogi. Staramy się zawsze reagować jak najszybciej, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria strony internetowej dla jej właściciela może być bardzo problematyczna.
 3. Przywrócimy widoczność Twojej strony WWW w Google. Jeśli jednym ze skutków ubocznych zawirusowania okazał się spadek w wynikach wyszukiwania lub całkowite zniknięcie Twojej strony w Google, bez obaw! Sprawimy, że Twoi potencjalni klienci znów z łatwością Cię odnajdą.

Audyt bezpieczeństwa

Przezorny zawsze ubezpieczony! Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja witryna lub serwer są bezpieczne, zainwestuj w audyt bezpieczeństwa. Dzięki niemu dowiesz się, co można poprawić, aby uniknąć włamań lub szkód w przyszłości.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio ze specjalistą.

Tomasz Woźniak
full-stack developer

[email protected]

lub zostaw nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest codovado.pl z siedzibą w Katowicach.