Identyfikacja wizualna

Daj się zapamiętać! Jeśli marzysz o rozwoju firmy, która będzie rozpoznawalna i kojarzona z najwyższą jakością na rynku, postaw na odpowiednią identyfikację wizualną. To pierwszy krok do zbudowania skutecznie przyciągającej klientów marki. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w jej kreacji!

studio graficzne Katowice

4 korzyści płynące ze spójnej identyfikacji wizualnej

Świadomość marki

Powtarzające się motywy związane z identyfikacją Twojej firmy, które Klient może napotkać w wielu miejscach sprawia, że natychmiast kojarzy je właśnie z Tobą.

Wizerunek profesjonalisty

Dzięki spójnej komunikacji widocznej w internecie oraz na materiałach drukowanych, Twój klient będzie postrzegać Cię jako osobę godną zaufania

Wyróżnienie na tle konkurencji

Ile to razy o zakupie w danym miejscu decyduje pierwsze wrażenie Klienta?

Podkreślenie atutów Twojej działalności

Pokaż zalety współpracy z Tobą widoczne już na pierwszy rzut oka, dzięki czemu Klienci nie będą musieli się nad nimi zastanawiać.

Jakie elementy wchodzą w skład kompleksowej identyfikacji wizualnej w codovado.pl?

  1. Unikatowe logo – to znak graficzny, będący najważniejszą częścią reprezentacji graficznej i gwarantujący natychmiastowe skojarzenie z Twoją firmą.
  2. Dobór odpowiedniej kolorystyki i typografii – wykorzystywanie określonych kolorów i czcionek buduje spójność identyfikacji.
  3. Akcydensy – to wszystkie materiały firmowe, które pokazujesz potencjalnym Klientom: wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki.
  4. Projekt materiałów reklamowych – czyli wszystko to, co ma przyciągnąć uwagę osób, które powinny skorzystać z Twojej oferty: foldery, plakaty, banery, ulotki itp.
  5. Projekty opakowań – jeśli Twoja firma sprzedaje konkretne produkty, warto nadać im spójny charakter, dzięki któremu od razu zostaną skojarzone z Twoją firmą: pudełka, etykiety, torby itp.
  6. Projekty gadżetów firmowych – wszelkie upominki dla Klientów, np. koszulki, kubki, długopisy itp. warto okrasić w sposób, który sprawi, że w trakcie ich użytkowania, będą przypominać im o Twojej firmie.
  7. Księga identyfikacji wizualnej – to właśnie dzięki niej, każda osoba pracująca z twoją firmą będzie znała standardy wykorzystania identyfikacji.

Dlaczego warto powierzyć nam kreację identyfikację wizualną Twojej firmy?

Nasz zespół tworzą kreatywni rzemieślnicy, którzy łączą profesjonalne i użyteczne wykonywanie usług z dawką bogatej wyobraźni. A jeśli dorzuci się do nich domieszkę znajomości najnowszych trendów, powstaje przepis na atrakcyjny wizerunek Twojej marki. Tak właśnie działa codovado.pl!

Czy możemy wzmocnić spójność wizerunku Twojej firmy jeszcze bardziej?

Chcesz dać się znaleźć? Pokaż się w internecie! Odpowiednia identyfikacja wizualna powinna zostać wykorzystana także we wszystkich miejscach w sieci – bo to właśnie tutaj Klienci rozpoczynają najczęściej swoje poszukiwania odpowiedniego sklepu czy wykonawcy usług. Chętnie pomożemy Ci stworzyć miejsca, w których będziesz mógł zaprezentować się  od najlepszej strony: witrynę internetową, czy profile w mediach społecznościowych.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio
ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer

[email protected]