Zobacz jak wygląda nasz proces tworzenia indywidualnych stron internetowych.

Briefing

Początek współpracy

Współpracę z Klientami zaczynamy od poznania się oraz jego biznesem – organizujemy spotkanie w naszym biurze, miejscu wygodnym dla Klienta lub spotkanie on-line.

W następnej kolejności przeprowadzamy wywiad potrzeb oraz celów, który przybliża nam oczekiwania Klienta względem strony i na podstawie briefingu powstaje oferta.

Fundamenty projektowe

Planowanie architektury

Strona internetowa to zbiór wzajemnie uzupełniających lub dopełniających się informacji, które spełniają rolę sprzedażową oraz marketingową. Budowa architektury strony wraz z relacjami między elementami stanowi fundament pod proces realizacji strony lub sklepu internetowego ora z realizację celów biznesowych takich jak sprzedaż czy pozycjonowanie.

Przemyślana struktura oraz zbudowanie linkowania to także ważny element potrzebny do pozycjonowania strony.

UX Design

Projektowanie makiet użytkowych

Łatwa obsługa strony internetowej zależy przede wszystkim od przyzwyczajeń użytkowników. Dzięki doświadczeniu przy budowie stron oraz bieżącej analityce zachowania użytkowników planujemy rozmieszczenie elementów użytkowych, aby użytkownik nie miał problemu z obsługą, a ułożenie i forma treści przyjazne robotom Google.

Copywriting

Pisanie treści na stronę

To właśnie treści stanowią najcenniejsza wartość i głównie dzięki nim budujemy widoczność naszej strony w Google oraz stanowią element zachęcający do skorzystania z naszej oferty. Przed etapem projektowym tworzymy wszystkie treści oraz nagłówki, aby przynosiły jak najwięcej korzyści pod kątem sprzedażowym oraz SEO.

Unikatowość oraz wartość treści to kluczowy czynnik rankingowy sprawiający, że wyszukiwarki chętnie wybijają nasza stronę wyżej

Web design

Indywidualny projekt strony internetowej

Dobry design przykuwający oko sprawia, że użytkownicy chętniej przeglądają stronę i nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Na etapie projektowania zadbamy o to, aby twoja strona spójną tworzyła całość razem z Twoją identyfikacją wizualną.

Na bazie przygotowanych makiet oraz tekstów kreujemy twoją własną unikatową szatę strony internetowej.

Frontend web development

Cięcie i kodowanie projektu strony

Gdy już wszystko jest zaprojektowane, rozpoczyna się etap programistycznym w którym projekt staje się funkcjonalną stroną internetową w pełni dopasowaną do urządzeń przenośnych.

To czego nie widać gołym okiem jest również bardzo ważne. Pisząc kod dbamy o standaryzację oraz korzystamy z najnowszych wersji języków programowych, aby kod był bezpieczny i optymalny pod dzisiejsze standardy.

Backend web development

Wdrożenie pod system zarządzania treścią

WordPress to nie tylko „coś” na którym można wyklikać stronę z gotowca. To przede wszystkim stale rozwijany system zarządzania treścią z ogromnymi możliwościami, który bardzo dobrze sprawdza się w przypadku małych, ale także dużych stron internetowych, sklepów, a nawet portali internetowych o dużym ruchu.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu pracy z tym systemem, jesteśmy w stanie wdrożyć przygotowany frontend i umożliwić edycję treści oraz układów korzystając z edytora Gutenberg oraz stworzyć w pełni spersonalizowany panel administracyjny i to wszystko praktycznie bez wtyczek.

Końcowe prace programistyczne

Testy oraz optymalizacja techniczna

Na etapie testów sprawdzamy potencjalne scenariusze użytkowe, aby zapobiec błędom użytkowym, testujemy responsywność oraz robimy optymalizację techniczną, aby Twoja strona była szybka i była gotowa do czytania poniżej 2 sekund, spełniała Core Web Vitalis i miała zielony wynik w Google Page Speed.

Zapewniamy poprawność działania i wyświetlania na wszystkich bieżących przeglądarkach posiadających więcej niż 5% udziału na Polskim rynku.

SEO

Optymalizacja pod kątem widoczności w Google

Fundament skutecznej realizacji celów. Dobrze zoptymalizowana strona zgodnie z wytycznymi Google mocno przybliży nas do sukcesu. Na sukces składa się ponad 150 czynników technicznych na stronie, które są analizowane przez Google. Każda podstrona wymaga indywidualnego podejścia i pracy.

3.. 2.. 1..

Start strony internetowej

Moment na który czekają wszyscy – uruchomienie gotowej strony internetowej pod Twoją domeną. W momencie uruchomienia strony robimy również jej zabezpieczenie oraz końcowe testy i działania optymalizacyjne jak np. poprawność działania formularzy kontaktowych, wyświetlanie metadanych, przekierowanie po https czy podgląd w komunikatorach.

Wsparcie

Szkolenie z obsługi i aktualizacje

Nasza współpraca nie kończy się po uruchomieniu strony i wystawieniu faktury. Każdemu klientowi przysługuje bezpłatne szkolenie z obsługi panelu administracyjnego oraz edycji treści, gwarancja oraz bezpłatne aktualizacje przez rok oraz dwuletni support.

Zawsze jesteśmy dostępni dla klienta w razie pytań, problemów lub potrzeby konsultacji.