Koordynacja projektów z dostępnością

Usługa skierowana jest do wykonawców stron internetowych oraz instytucji, które w swoich szeregach nie posiadają osoby kompetentnej w sprawach dostępności, a realizują stronę we własnym zakresie lub poprzez firmę zewnętrzną lub chcą usprawnić dostępność istniejącej strony.

Dlaczego warto zatrudnić specjalistę do spraw dostępności?

W ramach koordynacji projektu do dyspozycji jest audytor techniczny ds. dostępności posiadający wiedzę w temacie dostępności internetowej, programowania stron internetowych oraz testerzy z grup narażonych na wykluczenie cyfrowe.

To właśnie dzięki takiemu zespołowi mają Państwo pewność, że firma zewnętrzna lub osoba realizująca stronę internetową będzie na bieżąco wspierana.

Wielu wykonawców stron internetowych nie posiada w swoich szeregach osoby z wiedzą w temacie dostępności stron internetowych z racji tego, że na ten moment dostępność nie jest wymagana od wszystkich. To skutkuje tym, że wdrażane strony pozostają bez porządnej weryfikacji, dostępność jest wdrażana przy użyciu wtyczek lub gotowych rozwiązań, co w przyszłości skutkuje problemem z dostępnością strony internetowej i nie spełnia kompletu wymagań.

Konsultacje techniczne dostępności

Planujesz realizację dostępnej strony lub masz wątpliwości co do pewnych kwestii związanych z działaniem lub kodem? Oferujemy konsultacje związane do techniczną kwestią WCAG. Nasz specjalista posiada wieloletnie doświadczenie jako programista stron internetowych.

Istnieje możliwość konsultacji online bez koordynacji całego projektu.

Wyszkolony specjalista

W naszym zespole posiadamy wyszkolonego audytora stron, który na co dzień zajmuje się również ich projektowaniem oraz programowaniem.

Doświadczenie poparte dużą wiedzą w temacie tworzeniu stron, zagwarantuje Państwu zaangażowanie oraz kompleksową obsługę.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio
ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer /
web & accessibility auditor

[email protected]