Materiały drukowane

Potrzebne wsparcie w marketingu offline? Materiały drukowane to wciąż skuteczne formy promocji w niektórych branżach, dlatego chętnie pomagamy również w tradycyjnych formach dotarcia do klienta.

Projektowanie graficzne wizytówek

Wizytówki to świetny sposób na szybką wymianę namiarów teleadresowych, a także nieodłączny element spotkań biznesowych czy obecności na targach. Dzisiejsze możliwości druku wizytówek i kreatywne spojrzenie na ich projekty sprawiają, że nie muszą być nudnym prostokątnym bloczkiem. Przykuj uwagę klienta już przy pierwszym spotkaniu z Twoją firmą!

Projektowanie graficzne ulotek

Jedną z najbardziej klasycznych i tradycyjnych form marketingu offline są papierowe ulotki. Często stanowią one skuteczny nośnik przekazywania informacji o firmie lub o bardzo konkretnej ofercie. Czym charakteryzują się nasze projekty? Stawiamy na czytelną formę oraz przyciągający oko design.

Projektowanie teczek

I wszystko w jednym miejscu! Przekaż klientowi pakiet materiałów związanych z Twoją działalnością w specjalnej teczce okraszonej brandingiem Twojej firmy. To praktyczny gadżet, który zostanie z nim na dłużej i przypomni o Twojej ofercie.

Projektowanie papierów firmowych

Komunikuj się z klientem w taki sposób, aby jak najlepiej zapamiętał informacje na temat Twojej oferty. Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń wysyłanych wiadomości i zamiast czystej kartki, skorzystaj z papieru opatrzonego Twoim logo, hasłem reklamowym i danymi kontaktowymi.

Do każdego projektu papieru firmowego otrzymasz od nas również szablon gotowy do pracy z MS Office Word.

Projektowanie plakatów

Potrzebujesz plakatu związanego z konkretnym wydarzeniem lub szczegółową ofertą? Nie pozwól klientowi przejść obok niego obojętnie! Zwróć jego uwagę ciekawym designem i daj się zapamiętać dzięki przejrzystej formie przekazu.

Projektowanie banerów wielkoformatowych

Jeśli chcesz być obecny w odpowiednim miejscu i czasie, czyli tam, gdzie często pojawia się Twój potencjalny klient, weź pod uwagę inwestycję w wielkoformatowy baner reklamowy. Chętnie go dla Ciebie zaprojektujemy!

Projektowanie katalogów

Jeśli chcesz przekazać kompleksowe informacje na temat Twojej oferty, zbierz je wszystkie w katalogu firmowym. Wyjątkowy design i odpowiednio przygotowane treści z pewnością pozwolą odbiorcom podjąć decyzję o skorzystaniu właśnie z Twoich usług.

Projektowanie graficzne

Chcesz odświeżyć dotychczas posiadane materiały lub po prostu stworzyć coś nowego? Nakreśl nam swoje potrzeby, a my przełożymy je na projekt graficzny. Wspólnie sprawimy, że klient nie przejdzie obok Twojej oferty obojętnie!

Dbałość o detale

Dbamy o to, aby projekty tworzone przez nas zapadały w pamięć i utożsamiały się z identyfikacją firmy. Zwracamy uwagę nawet na najmniejsze szczegóły i smaczki, na które potencjalny klient może z łatwością zwrócić uwagę.

Przygotowanie do druku

Zaprojektowane u nas materiały przygotowujemy pod wydruk z uwzględnieniem specyfikacji drukarni Klienta! W razie potrzeby, przystosowujemy również gotowe projekty pod konkretne specyfikacje drukarni. Spady, pasery, linie cięcia, profile kolorów czy DPI – zamiast się tym przejmować, zostaw to nam!

Wydruk materiałów

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu projektowania, drukowania oraz wysyłki we wskazane miejsce zrealizowanych materiałów drukowanych. Sprawdź naszą pełną ofertę związaną z tym zakresem działań i wybierz najbardziej odpowiednie środki przekazu dla Twojej firmy. Jeśli nie jesteś pewien, na które z nich postawić, daj nam znać – chętnie Ci doradzimy!


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio
ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer

[email protected]