Media społecznościowe

Podobno, jeśli „nie ma Cię na fejsie, to nie istniejesz”. Choć należy traktować to powiedzenie z przymrużeniem oka, ta sytuacja dotyczy także (a nawet zwłaszcza!) Twojej firmy.

Dlaczego warto mieć profil firmowy w Mediach Społecznościowych?

Firmowy profil na Facebooku czy Instagramie wzmacnia świadomość Twojej marki wśród potencjalnych klientów, czyni ją bardziej rozpoznawalną i godną zaufania. Co więcej, odpowiednie targetowanie reklam w Mediach Społecznościowych gwarantuje bardziej skuteczne trafianie z komunikatem dokładnie do tych osób, do których sobie zamarzysz.

W jaki sposób zaistnieć w Social Mediach?

Posiadanie fanpage’a na Facebooku lub konta na Instagramie to jednak nie wszystko. Spójna komunikacja, atrakcyjne grafiki i umiejętne promowanie wykreowanej treści w Mediach Społecznościowych to działania, dzięki którym Twój przekaz dociera do potencjalnych klientów i czyni Twoją markę rozpoznawalną. Skutecznie oraz długofalowo.

Dlaczego warto postawić na codovado.pl?

OK, ale dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Bo Social Media są jak… awokado. Pyszny i świeży content oraz twarde, niczym pestka, dane analityczne pozwalają wypromować markę, zyskać zaangażowanie odbiorców i realizować cele. Wiemy, z czym to się je!
Social Media są dynamiczne, żywe i ciągle na czasie, więc warto zwracać uwagę na zachodzące w nich zmiany i panujące trendy. Zrobimy to za Ciebie!


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio
ze specjalistą.

Anna Proksa-Batorska
social media specialist

[email protected]