Optymalizacje stron

Twoja strona lub sklep internetowy osiąga słabe wyniki wydajności?
Jest przynajmniej 20 powodów, przez które może doskwierać wolne ładowanie strony. Sprawdzimy i wyeliminujemy je wszystkie!

Po co optymalizacja strony internetowej?

W czasach kiedy większość użytkowników przegląda Internet na telefonie, bardzo ważny jest czas ładowania strony.

Bardzo duża ilość zasobów do pobrania oraz nieprzemyślana wersja mobilna strony sprawia, że czynnik odrzuceń rośnie, a to przekłada się na widoczność oraz odwiedziny naszej strony internetowej.

Co zrobić, aby przyspieszyć stronę internetową?

Zachęcamy do skorzystania naszej oferty na optymalizację stron internetowych. Usługa optymalizacji strony internetowej wykonywana jest ręcznie na bazie analizy DevTools, GTMetrix oraz Google PageSpeed.

Optymalizacja kodu, kompresja grafik, ustawienia cache, zmniejszenie ilości zewnętrznych zasobów, odchodzenie strony z nieużywanego kodu, minifikacja – to tylko kilka z wielu czynności, które mogą zredukować prędkość wczytywania strony.

Nasza usługa nie poleca na zainstalowaniu wtyczki typu Autoptimize czy W3 Total Cache. Wszystkie działania robione są bezpośrednio na plikach strony i do działania nie są angażowane, żadne wtyczki.

Po zrealizowanej optymalizacji otrzymujesz od nas pełen raport z działań oraz instrukcje jak dbać i redagować stronę, aby nie spowalniać jej działania.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio ze specjalistą.

Tomasz Woźniak
full-stack developer

[email protected]

lub zostaw nam wiadomość!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest codovado.pl z siedzibą w Katowicach.