Portale internetowe

Rozbudowane serwisy informacyjne, portale ogłoszeniowe czy strony urzędów.

Jeżeli planujesz serwis nastawiony na dużą liczbę odbiorców i zależy Ci na stabilnym działaniu oraz przyciągającej
oko szacie graficznej – sprawdź naszą ofertę na portale internetowe.


Unikalny wygląd

Onet, Wirtualna Polska czy Facebook – to portale których design zapada w pamięci. Wiemy jak wyglądają, nawet gdy na nich nie jesteśmy. Spraw by ten efekt uzyskał również Twój portal.

Stabilne działanie

Bardzo ważnym elementem przy rozbudowanych portalach jest stabilne działanie. Duża liczba użytkowników, ilość treści lub wykonywane konwersje nie mogą zakłócać działania serwisu. Starannie wykonujemy i sprawdzamy portale pod tym kątem.

Poprawna architektura

Rozbudowane portale przetwarzają dużą ilość danych oraz informacji. Zadbamy o to, aby docieranie do nich było jak najbardziej intuicyjne dla odbiorów dzięki prototypowaniu.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer

[email protected]

lub zostaw nam wiadomość!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest codovado.pl z siedzibą w Katowicach.