Projektowanie stron i sklepów

Posiadasz swój dział IT i potrzebujesz kogoś kto pokieruje ich na tory estetyki i piękna? Szukasz inspiracji do nowego wyglądu strony, aplikacji lub sklepu? Dobrze trafiłeś nasz grafik świetnie czuje się w takich tematach i przygotuję dla Ciebie świeży wygląd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na projektowanie stron i sklepów internetowych (webdesign). Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu poparte bogatym i różnorodnym portfolio.


Dlaczego warto posiadać swój projekt?

Własny projekt sklepu lub strony internetowej to przede wszystkim wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zachowanie spójności z identyfikacją wizualną twojej marki. Bardzo ważną kwestią jest również to, że projekt jest szyty na miarę. Przed etapem projektowym planujemy strukturę strony, aby była ona jak najbardziej przystępna i zrozumiała w jej odbiorze.

Podążaj za trendami

Jeżeli w 2020 roku twoja strona internetowa nie działa responsywnie lub jej design zatrzymał się w 2000 roku warto pomyśleć, aby pójść w obecne trendy internetowe. Nasi graficy na bieżąco wyłapują i inspirują się najnowszymi trendami projektowymi.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer

[email protected]

lub zostaw nam wiadomość!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest codovado.pl z siedzibą w Katowicach.