Projektowanie stron i sklepów

Posiadasz swój dział IT i potrzebujesz kogoś kto pokieruje ich na tory estetyki, użyteczności oraz dobrych doświadczeń? Szukasz inspiracji do nowego wyglądu strony, aplikacji lub sklepu? Dobrze trafiłeś nasz grafik świetnie czuje się w takich tematach i przygotuję dla Ciebie świeży wygląd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na projektowanie stron i sklepów internetowych (webdesign). Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu poparte bogatym i różnorodnym portfolio.

Dlaczego warto posiadać swój projekt?

Własny projekt sklepu lub strony internetowej to przede wszystkim wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zachowanie spójności z identyfikacją wizualną twojej marki. Bardzo ważną kwestią jest również to, że projekt jest szyty na miarę. Przed etapem projektowym planujemy strukturę strony, aby była ona jak najbardziej przystępna i zrozumiała w jej odbiorze.

Podążaj za trendami

Jeżeli w 2020 roku twoja strona internetowa nie działa responsywnie lub jej design zatrzymał się w 2000 roku warto pomyśleć, aby pójść w obecne trendy internetowe. Nasi graficy na bieżąco wyłapują i inspirują się najnowszymi trendami projektowymi, a te przekładają się na użyteczność oraz odbiór strony.


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio
ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer

[email protected]