Referencje

Korzystaliśmy z usług agencji Codovado.pl przy wdrożeniu strony internetowej z dostępnością. Uzyskaliśmy jednocześnie wsparcie w ramach consultingu związanego właśnie z tymi zagadnieniami.

Pełne zaangażowanie Damiana, który był odpowiedzialny za współpracę z nami przy tym projekcie, sprawny bieżący kontakt, a także pełen profesjonalizm wykonania powierzonych działań sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i chętnie polecamy usługi tej agencji innym.

zobacz PDF +

Z codovado.pl współpracowaliśmy w zakresie Google Ads oraz obsługi Social Media. Firma zdecydowanie sprawdziła się w reklamie internetowej branży hotelarskiej i restauracyjnej.

Zarówno reklamy w Google, jak i na Facebooku i Instagramie okazały się skuteczne. Publikowane wpisy w Mediach Społecznościowych wzbudzały zainteresowanie naszych odbiorców i pobudzały do aktywności. Nasi goście zdecydowanie dostrzegli zmianę w komunikacji marki.

Wszystkie działania przeprowadzane były terminowo i profesjonalnie. Cały zespół zawsze służył fachową poradą i kreatywnymi pomysłami dopasowanymi do charakteru naszej działalności.

Członkowie zespołu codovado.pl to młodzi specjaliści o świeżym podejściu i zarazem dużym doświadczeniu. Warto im zaufać. Dziękujemy!

zobacz PDF +

Dzięki pozycjonowaniu przez firmę codovado nasza widoczność i sprzedaż w sklepie internetowym wzrosły. Wszystkie działania zostały przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Szczerze mogę polecić wszystkim współpracę firmą codovado w zakresie pozycjonowania i marketingu internetowego.

zobacz PDF +

Współpraca z Codovado.pl układa się znakomicie. Zlecone usługi wykonywane są profesjonalnie i w bardzo szybkim terminie. Kontakt ze specjalistami jest rzeczowy i przebiega bezproblemowo. Klienci pozyskiwani przez internet są kluczowi dla mojego biznesu, a dzięki efektom pracy firmy codovado.pl cieszę się nowymi zleceniami.

zobacz PDF +

Działając w imieniu firmy Jawi-Med-Macura spółka jawna z siedzibą w Rudzie Śląskiej niniejszym możemy polecić firmę codovado.pl jako kompetentną do współpracy.

Współpraca polegała na stworzeniu od podstaw oraz wdrożeniu strony www naszej przychodzi stomatologicznej. Będąc w bezpośrednim kontakcie z właścicielem trzeba zaznaczyć, iż współpraca przebiegała sprawie i bezproblemowo, a wszystkie zgłaszane uwagi były na bieżąco uwzględnianie i wdrażane. Firmę codovado.pl cechuje fachowość i szybkość oraz pełen profesjonalizm w wykonywaniu zleceń. Polecamy jako poważnego, rzetelnego partnera biznesowego.

zobacz PDF +

Współpracujemy z firmą codovado.pl w zakresie wsparcia programistycznego oraz pozycjonowania. Wszystkie prace wykonywane są profesjonalnie i w ustalonym terminie. Na szczególną uwagę zasługuje otwarty i szybki kontakt.
Z całą pewnością możemy polecić współpracę z firmą codovado.pl, jako rzetelnego partnera w biznesie.

zobacz PDF +

Rekomendujemy agencję Codovado, jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Agencja dotrzymuje umówionych terminów. Bardzo szybko stworzyli dla nas landing page i uruchomili kampanię GoogleAds.
Cieszymy się z efektów współpracy i jesteśmy zadowoleni z jej przebiegu. Pełen profesjonalizm, sprawny kontakt oraz zrozumienie potrzeb klienta. Dziękujemy i polecamy z agencją Codovado.

zobacz PDF +