Strony internetowe

Startujesz z nowym biznesem? A może nie satysfakcjonuje Cię obecna pozycja na rynku i chciałbyś rozwinąć skrzydła? Pomożemy Ci wykorzystać potencjał Twojej firmy. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie stronę, która pozwoli klientom zauważyć prowadzoną przez Ciebie działalność w internecie!

Strony internetowe Katowice

5 powodów, dla których warto zainwestować
w nowoczesną stronę internetową.

strony internetowe Katowice

Daj się znaleźć w sieci

Zaprezentuj atuty swojej działalności w miejscu, w którym Twoi potencjalni klienci spędzają sporo czasu, czyli w internecie. Zamiast nieustannie szukać kontrahentów, pozwól im znaleźć Ciebie! Efekt? Pozyskanie zleceń od osób, które poszukują firmy dokładnie takiej, jak Twoja. Pokaż światu swoje świetne usługi i ofertę – rozwiń firmę izyskaj nowych klientów!

Unikalny wygląd strony WWW

Postaw na stronę internetową, która już na pierwszy rzut oka ukaże indywidualny charakter Twojej firmy. Odpowiednio zaprojektowana szata graficzna strony, która utożsamiona jest maksymalnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy sprawia, że klienci od razu wiedzą, że są u właśnie Ciebie.

strony internetowe Olkusz
strony internetowe Bielsko-Biała

Stabilny kod

To, czego nie widać gołym okiem, również jest bardzo ważne. Pisząc kod strony internetowej dbamy o to, by był bezpieczny i czysty – bardziej niż towar Waltera White’a. 🙂

Responsywna strona Twojej działalności

Komputery to nie wszystko. Obecnie, większość internautów przegląda witryny internetowe na urządzeniach mobilnych! Właśnie dlatego tak bardzo ważne jest, aby Twoja strona wyświetlała się poprawnie również na smartfonach i tabletach. Zlecając nam zaprojektowanie strony internetowej masz pewność poprawnego wyświetlania i działania na przeglądarkach oraz systemach posiadających minimum 5% udziału w Polskim rynku.

responsywne strony internetowe
nowoczesna strona internetowa

Brak ograniczeń

Twoja strona – Twoje podwórko. To Ty ustalasz zasady bez konieczności dostosowywania się do konkretnych wymogów portali ogłoszeniowych, czy mediów społecznościowych. To właśnie tutaj możesz swobodnie przekazać wszystko, czego tylko chciałby dowiedzieć się o Twojej działalności Twój przyszły klient.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Tworzenie stron internetowych to nie tylko nasza codzienna praca, ale też pasja, w którą wkładamy całe swoje serca. Lata praktyki sprawiły, że projektowanie widocznych dla przeglądarki Google i przyjaznych dla użytkownika stron internetowych stało się naszą specjalnością. Sukces naszych działań potwierdzają dotychczasowe realizacje, które mieliśmy przyjemność tworzyć. Sprawdź realizacje stron internetowych jakie zrobiliśmy do tej pory i w jaki sposób każdy nasz projekt strony internetowej przerodził się w owocną współpracę z innymi firmami.

Czego możesz spodziewać się po naszej realizacji?

Zlecając nam zaprojektowanie Twojej nowej strony internetowej możesz mieć pewność, że nasze działania będą mocno sfokusowane na powstaniu w pełni działającej i kompatybilnej z każdym telefonem, tabletem oraz przeglądarką witryny. I nie martw się o brak pomysłu na jej wygląd lub funkcjonalność – pomożemy Ci wybraćnajbardziej optymalne rozwiązanie właśnie dla Twojego biznesu. Powiedz nam, jaki masz cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć! Jeżeli zależy Ci na nowoczesnej stronie –opartej o nowoczesne trendy, z bezpiecznym kodem i systemem CMS – dobrze trafiłeś.

Wszystkie nasze strony internetowe są:

 • objęte gwarancją,
 • tworzone w oparciu o analizę rynku, konkurencji i potrzeb konsumentów,
 • zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania,
 • dostosowane do urządzeń mobilnych,
 • tworzone w standardzie W3C,
 • zaopatrzone w system CMS do edytowania treści.

To nie wszystko! Zlecając nam stworzenie strony internetowej, masz pewność, że Twoja witryna:

 • posiada konfigurację Google Search Console i Google Analytics,
 • zaopatrzona jest w odpowiedni formularz kontaktowy,
 • posiada założone firmowe konta pocztowe,
 • posiada mapę dojazdu do siedziby firmy,
 • pozostaje otwarta na możliwość rozbudowy w przyszłości…

..i nie tylko! Wszystkie nasze opcje standardowe i dodatkowe poznasz zapoznając się z naszym cennikiem lub pytając nas o indywidualną wycenę strony.

Szkolimy i wspieramy

Każdemu klientowi który zrealizował u nas stronę internetową przypada bezpłatne szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią. Szkolenie organizowane jest w formie wideokonferencji na platformie Zoom.

Również w przypadku późniejszych pytań lub problemów związanych z obsługą strony internetowej, jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów.

Zapłać w ratach

W naszej agencji masz możliwość rozbicia płatności za realizację do 3 comiesięcznych faktur. Przy składaniu zapytania poinformuj nas o chęci skorzystania z tej opcji.

Pytania, które możesz mieć:


Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Skontaktuj się bezpośrednio
ze specjalistą.

Damian Sonek
graphic designer / developer

[email protected]